Praha.cz

 
3. PRODEJNÍ OUTDOOROVÁ VÝSTAVA VÝROBKŮ JUREK V PRAZE
Čtvrtek, 02. červenec 2015 07:33
3. prodejní outdoorová výstava v Praze

Zveme vás na 3. prodejní výstavu stanů, spacáků a dalšího outdoorového vybavení JUREK konanou na Výstavišti v Praze 7 - Holešovicích, v Křižíkově pavilonu E - vedle Pyramidy ve dnech 17. 6. až 18. 7. 2015.Budete si moci prohlédnout několik desítek postavených stanů JUREK a "vybrat si ten pravý". Připraveno bude k vyzkoušení přes dvacet modelů a velikostí spacáků a sedm modelů karimatek JUREK.


Samozřejmě nebudou chybět funkční ručníky, ponožky, skutečně nepromokavé pláštěnky-ponča, pláštěnky na batohy, obaly, lodní vaky, návleky a další drobné vybavení JUREK.


Kromě našich výrobků zde navíc najdete také velký výběr horolezeckého vybavení CLIMBING TECHNOLOGY® za skutečně skvělé ceny - karabiny, expresky, úvazky, ferraty, mačky, cepíny, helmy a jiné!


3. prodejní outdoorová výstava v Praze

Po desetiletí osvědčené české "plyňáky", nádobí a doplňky VAR®, širokou nabídku dehydrovaných jídel na cesty TRAVELLUNCH® (bez konzervantů) a kvalitní termosky ESBIT®. Naleznete zde i kvalitní hole pro Nordic Walking od firmy BIRKI® z Jeseníku a osvědčené italské trekové hole MASTERS®.


Nabídka bude rozšířena rovněž o prací a impregnační prostředky NIKWAX® a nově zde najdete velký výběr osvědčených českých batohů DOLDY® a GEMMA®.


Nelze zapomenout na OUTDOOROVÝ BESTSELLER revoluční cestovní filtry vody SAWYER® a velmi chutná hotová jídla pro cestování ADVENTUREMENU.
A nebudou také chybět kvalitní čelovky PETZL®, užitečné doplňky MSR®, polyetylenové karimatky THERM-A-REST®, osvědčené sandály TRIOP®, BUFO® a trekové boty PRABOS®.


Vstup na výstavu je ZDARMA a její návštěvu můžete spojit s prohlídkou dalších zajímavostí v areálu Výstaviště.


Těšíme se na Vás.


A nenechávejte prosím návštěvu na poslední chvíli.


Termín výstavy:

17. 6. až 18. 7. 2015, pondělí - pátek 14 - 21 h., sobota - neděle 10 - 18 h., 18. 7. 10 - 16 h.


Více na www.jurek.cz.


3. prodejní outdoorová výstava v Praze